Vložit novou nemovitost

Vložení nové nemovitosti, krok 1
Typ nabídky:
Typ nemovitosti:
Nemovitost v okrese:
 
 
Typ inzerce:
zdarma
Jméno majitele:
Přijmení majitele:
Email majitele:
Telefon majitele:
 

Možnosti inzerování ZDARMA

1. Na našem serveru zaměřeným na pronájem bytů v Hradci Králové a okolí je hned několik možností inzerování přes naše stránky www.pronajemhradec.cz bezplatná inzerce - máte již byt nafocen a chcete ho bezplatně inzerovat na našem webu? Není nic jednodušího než přes formulář Váš byt vložit na naše stránky. Po vyplnění potřebných údajů a kontrole ze strany správce stránek bude byt bezplatně uveřejněn na našich stránkách a všech významných realitních serverech v České republice. Kontakt u bytu bude na našeho makléře který v případě zájemců a po telefonické dohodě uskuteční ve Vaší nemovitosti prohlídku. Vy nic neplatíte, poplatek za zprostředkování platí zájemce. Svůj byt můžete souběžně nabízet zájemcům a v případě pronajmutí stačípouze informovat telefonicky nebo SMS o pronajmutí, Vy samozřejmě opět nic neplatíte.

2. Potřebujete byt pronajmout a nemáte fotografie k bytu a chcete byt bezplatně inzerovat na našem webu? Není nic jednodušího než vyplnit ůdaje o bytu přesnáš formulář a byt vložit do našeho systému. Po vyplnění údajů budete co nejrychleji kontaktování makléřem, který Vás bezplatně navštíví a nemovitost nafotí. Byt bude bezplatně uveřejněn na našich stránkách a všech významných realitních serverech v České republice. Kontakt u bytu bude na našeho makléře který v případě zájemců a po telefonické dohodě uskuteční ve Vaší nemovitosti prohlídku. Vy nic neplatíte, poplatek za zprostředkování platí zájemce. Svůj byt můžete souběžně nabízet zájemcu a v případě pronajmutí stačí pouze informovat telefonicky nebo SMS o pronajmutí,Vy samozřejmě opět nic neplatíte.

3. Potřebujete byt pronajmout chcete aby Vás makléř navštívil byt nafotil a byt bezplatně inzeroval na našem webu? Stačí zavolat na číslo 777688902. Makléř s Vámi dohodne prohlídku bytu včetně nafocení a všech potřebnýchtextů k prezentaci. Samozřejmě i tento způsob prezentace je zdarma. Byt bude bezplatně uveřejněn na našich stránkách a všech významných realitních serverech v České republice. Kontakt u bytu bude na našeho makléře který v případě zájemců a po telefonické dohodě uskuteční ve Vaší nemovitosti prohlídku. Vy nic neplatíte, poplatek za zprostředkování platí zájemce. Svůj byt můžete souběžně nabízet zájemcu a v případě pronajmutí stačí pouze informovat telefonicky nebo SMS o pronajmutí,Vy samozřejmě opět nic neplatíte .